Deniz Çakır ‘Sokak hayvanlarını uyutmayı düşünüyorsanız benden başlayın’

Sokak hayvanları hakkında bugüne kadar birçok tanınmış isim birbirinden farklı açıklamalarda bulundu. Bu konu hakkında yapılan ve çokça konuşulan bir açıklamada bir dönem reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisinin Ferhunde’si Deniz Çakır’dan geldi.

Hülya Avşar’ın YouTube kanalına katılan Deniz Çakır burada sokak hayvanlarının uyutulması konusu hakkında açıklamalarda bulundu.

Sokak hayvanlarının uyutulmasına karşı çıkan Çakır, bu durumu tecavüz eden erkeklerin, sapık erkeklerin uyutulması konusu ile kıyasladı ve böyle bir şeyin olmaması gerektiğini belirtti.

Deniz Çakır sokaktaki bir kedi ile bir çocuğun arasında hiçbir farkın olmadığını dile getirip, çokça konuşulacak şu ifadeleri kullandı:

Bu uyutmayı falan sokak hayvanlarını uyutmak il ilgili böyle insanların ağızlarından cümleler çıkıyor. Elbette ki dengeyi kurmak gerek, başka yöntemler bulmak gerek saldırganlaşan hayvanlar ile ilgili, ama sokak hayvanlarını uyutmayı düşünüyorsanız mesela gelip ilk önce benden başlayabilirsiniz uyutmaya.

Bunu yapacaksanız ben bunun yapıldığı bir yerde yaşamak istemiyorum ilk beni uyutun.

Bir çocuk ile bir sokaktaki kedinin hiçbir farkı yok. Tabi ki bende insanım kimse zarar vermesin hayvanlarda insanlar da ama uyutmak cümlesini nasıl ki ben bir insan ile kuramıyorsam.. bir sürü tecavüzcü var o zaman erkek ırkı uyutulsun gibi bir şey bu.. bir sürü sapık erkek var erkekler uyutulsun diyor muyuz?

DENİZ ÇAKIR KİMDİR?

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümünden mezun olan Çakır Kadın İsterse dizisin yan rol oynamasına rağmen adından bahsettirmeyi başarabilmiştir.

Daha sonraki yıllarda bir dönem epey rüzgar estiren Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde rolü alan Çakır, namını çevre ülkelere de duyurabilmeyi başarabildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir