İnsan Bilir Ne Yaşadığını Ya! Ablası Cristiano Ronaldo’nun Gerçek Yaşını Açıkladı, Ortalık Karıştı

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, bugünlerde Al Nassr takımının formasını terletiyor. Yıldız futbolcuya dair şoke eden gerçeği ablası Katie Aveiro yaptığı paylaşımda açıkladı. Aveiro, Ronaldo’nun 38 yaşında olmadığını ve daha genç olduğunu söyledi.

Detaylar ?

Al Nassr takımında kariyerine son hız devam Cristiano Ronaldo, futbol camiasında unutulmazlar arasına adını çoktan yazdırdı.

Genç yaşlarından beri gözde ve başarılı bir futbolcu olan Ronaldo, günümüzde 38 yaşında.

Ya da biz öyle sanıyorduk…

Ancak Ronaldo’nun ablası Katie Aveiro’dan gelen açıklamaya göre, Ronaldo aslında 38 yaşında değil…

Ablası Aveiro, yaptığı Instagram paylaşımında Ronaldo’nun 38 yaşında olmadığını, aslında 28 yaşlarında olduğunu itiraf etti!

Aveiro paylaşımında “38 yaşında, 2023 yılında dünyanın en fazla gole sahip oyuncusu. 20’li yaşlardaki oyuncuların çok önünde. Gerçek şu ki Cristiano en fazla 28 yaşında. (Annem yanlış kaydettirmiş) 38 yaşındaki bir sporcunun onun oynadığı gibi oynaması mümkün değil. Yeteneği inanılmaz” sözleriyle şoke etti!

Cristiano, 30 yaşından bu yana Portekiz için 73 gol attı. Bu onu Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya ve diğer 187 ülke için tüm zamanların en golcü oyuncusu yapıyor. Az başarı değil, değil mi? Hepimiz Cristiano Ronaldo’yu onurlandırmalıyız. Teşekkürler Ronaldo. Teşekkürler kardeşim. Hikayenle gurur duyuyorum. Henüz bitmedi…

Yani Ronaldo taş çatlasın 28 yaşında… Emeklilik ertelendi diyebilir miyiz? ?

Sizin düşünceleriniz neler? Yorumlara buyurun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir