Türkiye’nin en çok güvenilen 20 ismi açıklandı: Bakın listede kimler var!

Geçen seneyle kıyaslandığında ilk üçün yani Haluk Levent, Kenan İmirzalıoğlu ve Müge Anlı’nın güven denildiğinde hala akıllara gelen ilk kişiler olduğu görülüyor. 2022’de ikinci sırada yer alan Müge Anlı ile üçüncü sırada yer alan Kenan İmirzalıoğlu yer değiştirmiş durumda.

Beşinci sırada Şener Şen, altıncı sırada Acun Ilıcalı, yedinci sırada Haluk Bilginer, sekizinci sırada ise Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor.

Dokuzuncu sırada Aras Bulut İynemli, onuncu sırada Demet Akbağ, on birinci sırada Esra Erol, on ikinci sırada Ezgi Mola var.

Türkiye’nin en çok güvendiği ünlü isimler listesi on üçüncü sırada Tarkan, on dördüncü sırada Kerem Alışık, on beşinci sırada İlker Ayrık ve on altıncı sırada Burak Özçivit olacak şekilde devam ediyor.

On yedinci sırada Oğuzhan Uğur’u gördüğümüz listede, Uğur’u sırasıyla Eda Erdem, Çetin Tekindor ve Zehra Güneş takip ediyor.

AHBAP derneği üzerinden yardıma muhtaç olanların yanında olan ve özellikle Kahramanmaraş merkezli depremde yaptığı fedakarlıklarla büyük takdir toplayan Haluk Levent, yapılan ankette Türkiye’nin en çok güvenilen isimleri listesinde birinci sıraya yerleşti.

Haluk Levent, sosyal medya hesabından anket sonucunu paylaştı ve bu ankete dair çarpıcı bir yorumda bulundu. Yıllar öncesinde de benzer bir anket sonucu paylaştığını söyleyen Levent, o zaman için bu sonuca dair espriler yaptığını söylerken bu defa “espri yapmak içimden gelmiyor” yorumunda bulundu.

İşte Haluk Levent’in o paylaşımı:

“6 yıl önceki anket sonuçlarında “bana fazla güvenmeyin hepinizi satarım” esprisi yapar gülerdik. Bugün açıklanan uluslararası Ipsos anketi sonrası espri yapmak içimden gelmiyor. Galiba bu yük çok bu bedene çok ağır gelmeye başladı artık. Yine de hepinize çok teşekkür ediyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir