İnci Taneleri’nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! ‘O benim üyev babam’

Nusret, Güngör’ü ilk defa görünce dayanamayarak sarılarak hasret gidermek istedi. Güngör mahallenin bütün çocuklarını yoldan çıkarttığını söyleyerek Nusret’e sistem etti.

Nusret duyduklarından sonra sinirlenerek kız kardeşinin sevgilisini otoparktan kovdu. Babasının kuaför dükkanında berber olmasını sonra da gelip kız kardeşi Hatice’yi isteyebileceğini ifade etti.

AZEM TAKİP EDİLİYOR

Azem otele gelirken takip edildiğini farketti. Otele girdiğinde durumu İzzet’e anlatsa da beklediği şekilde yaklaşım görmeyince konuyu uzatmadı.

DİLBER TEFECİDEN PARA İSTEDİ

Dilber ile Yıldız günlerdir dükkan açmak için para bulmaya çalışıyorlar. Zerre de, ikiliye yardım etmek için çabalarken ‘Yorgancı’ dan borç para almaya karar verdiler. Yorgancı ilk etapta 100 bin lira verebileceklerini sonrasında duruma göre arttıracaklarını ve 100 bin TL’ye 29 günde %20 faiz uygulayacaklarını söyledi.

NECMİ’YE DUYGULARI HATA YAPTIRDI

Necmi bir süredir haber alamadığı Aleyna’nın akıbetini merak etmeye başladı. Duygularına yenik düşen Necmi mesaj atma gafletinde bulundu. Reyyaz, Cihan’ı yanına çağırdı. Cihan’dan karar verdiği zaman Aleyna’yı öldürmesini ve yanındaki adamlardan kurtulmasını istedi. Konuşma sırasında Necmi’nin kim olduğunu sorarak, Aleyna’ya mesaj attığını söyledi. Cihan arkadaşının böyle basit bir hataya düşmesine çok sinirlenerek otoparka geldiğinde Necmi’yle sert konuştu. Necmi dayanamayarak otoparkı terketti.

CİHAN BABASINDAN AKIL ALDI

Azem bir yere saklanarak onu takip eden aracın plakasını aldı. Cihan arkadaşı Necmi’ye durumu anlattı. Berzan neler yaşandığı sorunca da cevap vermeden otoparktan çıktı. Otele gelerek Reyyaz’ın teklifini Azem’le paylaştı. Azem oğluna kimsenin aklına gelmeyen yeni bir seçenek yaratmasını tavsiye etti.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Cihan, Reyyaz’ın yanına geldi. Cihan’la konuşurken Reyyaz’ın adamı misafirinin geldiğini belirtti. Reyyaz, odaya giren Elif’i, ‘Hoşgeldim gülüm’ diye karşıladı. Cihan neye uğradığını şaşırdı. Ayça şarkı söyleyeceği için çok heyecanlıydı. Azem öğrencisini sakinleştirdi. Ayça şarkıyla herkesi mest ederken Piraye dayanamayarak Azem’in elini tuttu. Seyirciler Ayça’yı ayakta alkışladı. Elif, Reyyaz’ın üvey bababası olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir